Okunma

HP Baskı İşini Kolaylaştırıyor


04 Ekim 2010 Pazartesi 12:55
HP Baskı İşini Kolaylaştırıyor

HP baskı portföyü için yeniliklerini İstanbul’da yaptığı bir toplantı ile duyurdu. Bunlar arasında dijital içerikle etkileşimi ciddi anlamda geliştiren ve sektöre ilk kez sunulan yeni teknolojiler bulunuyor. (HP LaserJet P1606dn Video İnceleme)

Yeni çözümler, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük kurumlara kadar tüm organizasyonlara yardımcı olmak, dijital içeriklerle ilgili erişim, yönetim kolaylığı ve tek dokunuşla kâğıttan dijitale dönüşümle ilgili yenilikler içeriyor.

 

Yeni modeller arasında ayrılabilir tablet ekrana sahip Photosmart modeli de var

 

Geriye Dönük Uyumluluk

Tüketici modelleri için 114, ofis modelleri için de 119 dolardan başlayan fiyatlarla sunulan, web ile desteklenmiş, HP Photosmart, Officejet, LaserJet ve Designjet ürün ailelerinde yeni bir yazıcı kategorisi ekleyen HP, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile kurumsal müşterilerin 2005 yılına kadar ki donanımlar üzerinde geriye dönük olarak, mevcut ve gelecekteki üçüncü parti ve iş akışı çözümlerini kullanabilmelerini sağlayan HP FutureSmart Yazılımı ve HP Open Extensibility Platform’u(OXP) sundu.

HP, dijital olarak bağlanan tüketicilerin erişim ve baskı ihtiyaçlarına karşılık vermek için tasarlanmış yeni ürünlerini de tanıttı. Fiyatları 114 dolardan başlayan tüm yeni HP Photosmart cihazlarında HP ePrint ve iOS 4.2 ile Apple iPad, iPod touch ve iPhone cihazlarından doğrudan baskı özelliğini sunarak mobil cihazlardan yapılan baskı deneyimi basitleşiyor.

:: HP baskı ürünlerinin sunduğu yeniliklerden en çok hangisi ilginizi çekti?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Baskı İşini Kolaylaştırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Baskı İşini Kolaylaştırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Baskı İşini Kolaylaştırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "