Okunma

HP Çeşme’ye Uğradı


26 Ağustos 2009 Çarşamba 04:27
HP Çeşme’ye Uğradı

HP’nin en son teknoloji ürünlerinin sergilendiği HP Tırı’nda ziyaretçiler hem keyifli bir ortamda teknoloji harikası ürünleri deneme, hem de bu bilgisayarlardaki birbirinden eğlenceli oyunlarla düzenlenen turnuvalarda birçok hediye kazanma şansı yakaladılar. Etkinliğin sunucusu Okan Karacan da neşeli tavırlarıyla eğlencenin ve heyecanın tadını artırdı.

HP Tırı’nda şıklığıyla ve teknolojisiyle göz kamaştıran birçok ürün sergilendi. Özellikle son zamanlarda gündeme gelen ve merak konusu olan dokunmatik ürünlerden Touchsmart IQ800 ve Touchsmart TX2 ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.  

Son zamanlarda birçok kullanıcının merak ettiği 3G teknolojisinden yararlanan ürünlerini ziyaretçilere sergileyen HP Tırı’nda özel ve şık tasarımlara sahip HP Pavilion dv7, dv6, dv3 ve dv2’nin yanı sıra HP Mini Vivienne Tam Edition ve HP Pavilion HDX 18 gibi modeller ise bilgisayarı ile fark yaratmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekti

 

HP Tırı 28 Ağustos’ta İtalya’da olmak üzere yol çıktı. Türkiye’den önce İspanya, Fransa, Macaristan, Romanya ve Bulgaristan’a uğrayan HP Tırı’nın İtalya’dan sonraki durakları ise Avusturya ve Polonya olacak.

Çeşme’de HP Tırı’nı ziyaret eden teknoloji severler sergilenen dikkat çekici ve farklı ürünleri kullanarak birçok değişik ve eğlenceli oyun oynadılar, web’de gezinti yapıp, e-postalarını kontrol ettiler ve ayrıca HP ile Turkcell ile birlikte gerçekleştirilen kampanya dahilindeki 3G ürünleri birebir deneyerek gördüler.

Oyun severler ise Çeşme’ye teknolojik eğlenceyi getiren HP Tırı’nda Guitar Hero, Left 4 Dead, Race Driver Grid, Call of Duty gibi heyecanlı ve eğlenceli oyunların dışında HP’nin dokunmatik teknolojisiyle farklılaşan oyunları denediler, düzenlenen turnuvalarda birbirinden güzel ödüllere sahip oldular.

:: Bu Tırı görmek ister miydiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Çeşme’ye Uğradı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Çeşme’ye Uğradı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Çeşme’ye Uğradı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "