Okunma

Mutlu vs Mutsuz patron (VİDEO)


26 Kasım 2017 Pazar 14:00
Mutlu vs Mutsuz patron (VİDEO)

HP geri alım kampanyası, şirketlerin kullandığı eski bilgisayarları satmak ve yenileriyle değiştirmek için oldukça dikkat çekici bir kampanya. Biz de bu videomuzda, HP geri alım kampanyasının nasıl çalıştığına eğlenceli bir video ile yakından bakıyoruz.

HP geri alım kampanyası nasıl çalışıyor?

Öncelikle Süper Dönüşüm web sitesine gitmeniz gerekiyor. Bu web sitesinde kayıt oluşturduktan sonra şirketinizde bulunan bilgisayarların çalışıp/çalışmadığını ve diğer öne çıkan özelliklerini sisteme girdikten sonra bir teklif alıyorsunuz.

HP geri alım kampanyası

Teklifi kabul etmeniz dahiline HP, şirketinizden bilgisayarları satın alarak; içerisindeki verileri de güvenle temizledikten sonra size bir sertifika veriyor. Daha sonrasında yenileyeceğiniz HP bilgisayarlarını seçip, hem elinizdeki bilgisayarları kolay ve güvenli bir şekilde satmış hem de şirketinizin bilgisayarlarını yeni ve güçlü HP bilgisayarlarla yenilemiş oluyorsunuz.

Toplanan bilgisayarlar ne oluyor?

Süper dönüşüm kampanyası ile toplanan eski bilgisayarlar ömürlerini tamamlamışlarsa HP Gezegen Ortaklığı Geri Dönüşüm Programı kapsamında lisanslı tesislere gönderilip geri dönüştürülerek ekonomiye yeniden kazandırılıyor. Böylece HP sürdürülebilirlik ve çevreyi korumaya katkıda bulunuyor. Geri dönüşüm ile hammaddelerin ekonomiye geri katılmasının önemine dikkat çeken HP, Gezegen Ortaklığı Programı kapsamında Türkiye dahil 73 ülkede ömrünü tamamlamış kartuş/toner ve donanımları kurumsal müşterilerinden ücretsiz olarak toplayıp lisanslı tesislerde geri dönüşüme gönderiyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

HP Geri Alım kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Mutlu vs Mutsuz patron (VİDEO)”

  1. Görkem Beart Çeker dedi ki:

    Bu konuda hp gerçekten eski müşterisini ödüllendiriyor. Eski hp laptop kanpanyasından yararlanmıştım 480 tl indirimden yararlanıp 960m li laptopumu 2564 tlye aldıydım. O fiyat ile 940m i5 7200u vardı. Gayet başarılı kampanyaları var tebrik ederim.

" Mutlu vs Mutsuz patron (VİDEO) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mutlu vs Mutsuz patron (VİDEO) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mutlu vs Mutsuz patron (VİDEO) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "