Okunma

HP IBRIX’i Satın Aldı


24 Temmuz 2009 Cuma 11:28
HP IBRIX’i Satın Aldı

Yüksek ölçekli, yoğun veri uygulama ortamlarına sahip olan müşteriler, depolama performansının çoğu zaman iş akışları için bir darboğaz oluşturduğunu görmektedirler. IBRIX‘in çözümleri, işletmelerin kullanıcı tarafından oluşturulan oldukça yüksek miktarlardaki verileri kolay ve maliyet yönünden etkin bir şekilde depolamalarını sağlıyor.

Onlarca petabaytlık artışla birlikte, müşteriler patlama gösteren veri büyümesine karşı bir kontrol elde edebiliyor ve en zorlayıcı ortamlarda uygulama performansı zorluklarını belirleyebiliyorlar. IBRIX’in Fusion yazılımı setinin gelişmiş veri yönetimi özelliği de müşterilerin veri veya performans ihtiyacı artış gösterdikçe sorunsuz bir şekilde kapasite eklemelerini sağlıyor.

 

IBRIX’in yazılımı şu anda HP StorageWorks depolama alanı ağları (SANs), HP ProLiant sunucuları, HP BladeSystem ve HP ProCurve Ethernet switch’leri ve yönetim yazılımlarında mevcut.

 

IBRIX yazılımının HP portföyüne eklenmesi ile, şirketin Scale-Out ve yüksek performanslı bilgisayar depolaması, Cloud depolaması ve sabit içerik arşivlemesine yönelik yükselen piyasada liderliğini daha da kuvvetlenmiş bulunuyor. Sektör, hem ağ ekli depolama hem de toplam harici depolama piyasalarından daha hızlı olarak, yıllık yüzde 20 büyüme hızıyla büyüme gösteriyor.

IBRIX‘in depolama yazılımı ile HP‘nin ticari teknoloji portföyünün birleşimi, müşterilere kurumsal veri merkezlerinin tasarımı, dönüştürülmesi ve yönetiminden en uç Scale-Out ortamlarına kadar tam bir ürün seti sunuyor.

:: IBRIX yazılımını daha önce duydunuz mu?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP IBRIX’i Satın Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP IBRIX’i Satın Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP IBRIX’i Satın Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "