HP Ödüle Doymuyor


01 Temmuz 2010 Perşembe 11:09
HP Ödüle Doymuyor

Yeşil Kuruluş BT Ödülleri BT ve veri merkezi operasyonlarında enerji verimliliği konusunda iyileştirmeler yapılmasına öncülük eden veya enerji tüketimini önemli ölçüde azaltan teknolojiler sağlayan kuruluşları tanıtmak için veriliyor (HP’den Çözüm Üreten Yatırım).

HP, Birleşik Krallık Wynyard’daki tesisi ile Veri Merkezi Tasarımı kategorisinde ödüllendirildi. Yapımına Eylül 2009’da başlayan veri merkezi, soğutma için gereken enerjiyi azaltmak için fanlar tarafından yüksek verimlilikli filtrelerden geçirerek sağlanan büyük miktarda temiz havayı kullanıyor.

Bina geri dönüştürülmüş materyallerin yanı sıra toplanan yağmur suyunu bünyesinde barındıran enerji açısından verimli ve sürdürülebilir bir tasarıma sahip bulunuyor.

 

HP’nin Veri Merkezi Hizmetleri’yle ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.hp.com/enterprise/dcs adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yeşil Kuruluş BT Ödül Töreni Uptime Enstitüsü’nün New York’ta 19 Mayıs 2010 tarihinde beşincisi gerçekleştirilen yıllık Sempozyumu kapsamında düzenlendi. Uptime Enstitüsü’nün 2010 ödüllerinin ortak sponsorları Jones Lang LaSalle ve New York Eyaleti Enerji Araştırma ve Geliştirme Otoritesi idi.

Ödül başvuruları Enstitü tarafından seçilen uzmanlardan oluşan bağımsız bir jüri kurulu tarafından değerlendirildi (HP’den Ekonomik Bulut).

:: Sizce en yeşil şirket hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
10 yıl önce

hp ödüle doymuyor diyorsunuz hp dv 67770 dizüstü bilgisayarım 4 defa servise gitti ama tamir edemediler her seferinde beni oyaladılar arıyorum ulaşamıyorum bu servis anlayışlarıyla nasıl ödül veriliyor anlamış değ***** yanında başarısızlıkları görmezden gelmek doğru değil madem büyük bir marka/firma en azından bir çözüm yolu bulması gerekir.

can kahraman
bilgisayar teknikeri

" HP Ödüle Doymuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Ödüle Doymuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Ödüle Doymuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi