Okunma

HP Yollara Düştü


06 Ağustos 2009 Perşembe 13:28
HP Yollara Düştü

HP Tırı’nda şıklığıyla ve teknolojisiyle göz kamaştıran birçok ürün sergilenecek. Özellikle son zamanlarda gündeme gelen ve merak konusu olan dokunmatik ürünlerden Touchsmart IQ800 ve Touchsmart TX2‘nin ziyaretçilerden yoğun ilgi görmesi bekleniyor. HP Touchsmart TX2’nin çoklu dokunmatik ekranı birden fazla noktadan komut alabiliyor, bu da örneğin ekrandaki resimleri parmaklarla büyütüp küçültmeyi, sağa ya da sola kaydırmayı ve döndürmeyi olanaklı kılıyor. Bu teknolojiye uygun olarak geliştirilen yeni uygulamalar, oyunlar ve yazılımlarla da dokunmatik ekran teknolojisinin çok daha yaygınlaşması bekleniyor.

3G teknolojisini ziyaretçilere sergileyecek olan HP Tırı’nda özel ve şık tasarımlara sahip HP Pavilion dv7, dv6 ve dv3‘nin yanı sıra HP Mini Vivienne  gibi modeller ise bilgisayarı ile fark yaratmak isteyen kullanıcıların dikkatini çekecek. Ünlü bir tasarımcıyla ya da bir tasarım yarışmasının kazananlarıyla yapılan işbirliği sonucunda oluşturulan bu tasarım harikası ürünler sınırlı sayıda üretiliyor. Dolayısıyla hem cazip tasarımları, hem de herkesin elinde bulunmaması açısından kullanıcılara özel bir ayrıcalık sağlıyor.

HP’nin Tırının 17-21 Ağustos’ta Türkiye’de olacak.

 

Ziyaretciler sıcak bir Çeşme gününde eğlenceli bir ortamda serinleme şansı bulacak HP Tır ziyaretçileri sergilenen bu dikkat çekici ve farklı ürünleri kullanarak birçok değişik ve eğlenceli oyun oynayabilecekleri gibi, Web’de gezinti de yapabilecekler. Çeşme’ye teknolojik eğlenceyi getirecek HP Tırını ziyaret eden oyun severler ise Guitar Hero, Left 4 Dead, Race Driver Grid, Call of Duty gibi heyecanlı ve eğlenceli oyunların dışında HP’nin dokunmatik teknolojisiyle farklılaşan oyunları da deneyebilecekler. Düzenlenecek oyun turnuvalarında kazananlar ise birbirinden güzel ödüllere sahip olacaklar.

:: Deniz, kum, güneş ya da HP’nin Tırı. Seçiminizi yapın?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HP Yollara Düştü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HP Yollara Düştü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HP Yollara Düştü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "