Okunma

HSBC’den iPhone Jesti


15 Ağustos 2008 Cuma 21:00
HSBC’den iPhone Jesti
Apple’ın şu sıralarda ciddi bir para çuvalı sıkıntısıyla karşı karşıya olduğu söyleniyor. Zira eğer söylentiler doğru çıkar da HSBC çalışanlarına iPhone 3G almaya karar verirse, firma tam 200.000 cihaz siparişi ile yeni serinin en büyük satışını yapmış olacak. Üstelik Apple bu sayede iPhone 3G için oturtmaya çalıştığı "iş telefonu olarak da kullanışlı" imajını pekiştirecek. HSBC‘nin olası siparişi önündeki tek engel ise, iPhone 3G ile son dönemlerde sıkça yaşanan bağlantı problemleri gibi görünüyor.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HSBC’den iPhone Jesti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HSBC’den iPhone Jesti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HSBC’den iPhone Jesti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "