Okunma

Huawei Mate X üretim sayısı için şaşırtıcı iddia!


28 Nisan 2019 Pazar 23:00
Huawei Mate X üretim sayısı için şaşırtıcı iddia!

Huawei Mate X katlanabilir yapısı ve güçlü özellikleri ile dikkatleri çeken bir model. Şirket yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, yeni model Haziran ayında raflardaki yerini alacak. Bununla birlikte Huawei Mate X modelinin üretim sayısı ile ilgili bazı yeni iddialar bulunuyor. Huawei Mate X üretim sayısı ile ilgili ortaya çıkan yeni sızıntılar haberimizde.

Huawei Mate X üretim sayısı için şaşırtıcı iddia!

Huawei Mate X katlanabilir yapısı ve güçlü özellikleri ile dikkatleri çekse de, bu özellikler beraberinde yüksek maliyet ve fiyatı da getiriyor. Katlanabilir telefonların pek çoğu, günümüz amiral gemisi modellerinin yaklaşık iki veya üç katı civarında fiyata sahip olacak. Bu nedenle bu modellerin dar bir kitleye hitap ettiğini, bu nedenle de sınırlı stoklarla üretileceklerini söyleyebiliriz.

huawei mate x üretim

İlk zamanlarda çıkan sızıntılar, Huawei Mate X modelinden 100 bin birim civarında üretileceğini belirtiyordu. Yeni söylentiler bu sayıyı 300 bin civarlarına çıkarttı. Bununla birlikte söylentilere göre Samsung ise, Galaxy Fold modelinden toplamda bir milyon birime yakın üretecek.

Huawei’nin bu konuda biraz daha geri davranmasının bazı nedenleri bulunuyor. Şirket katlanabilir ekran tedariğinde yaşadığı sorunlardan dolayı, üretim kapasitesini arttıramıyor. Bununla birlikte yeni modelin ne kadar tutulacağını da kestirememiş olabilir. Şimdilik bunların hepsi birer söylentiden ibaret. Huawei’nin bu modelden kaç tane üreteceği ile ilgili bir açıklaması bulunmuyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Huawei Mate X üretim sayısı için şaşırtıcı iddia!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Vizyonsuzluk böyle birsey sanırım! Bahsi geçen katlanabilir ekranlar geliştirildikçe ilk olarak tabletler daha sonra da laptoplar ortadan kalkacak. Ama birileri atip tutuyor yine! Ulkemin en büyük sorunu herkes herseyi biliyor, herkes profesör!

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    ..katlanabilir telefonlar… piyasada , , , TUTMAZ… Bir iki , parasıçok meraklı alır 2 günlüğüne..gerisi fıss..

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Gelistirilmedigi gibi katlana bilir cihazlarinda akibiyeti belli tutulmayacak ! Huawei aklini kullanirsa zarar etmekten kurtarir kendini fazlasini uretmemek ile akillilik eder , 10 kusur yil once surgulu telfnlar servislerden cikmiyordu mekanik yapi herzaman sikinti ve masraf heleki o katlanan noktadan ekranin buruşmasi nekadar igrenc bir goruntu

" Huawei Mate X üretim sayısı için şaşırtıcı iddia! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Huawei Mate X üretim sayısı için şaşırtıcı iddia! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei Mate X üretim sayısı için şaşırtıcı iddia! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "