Okunma

Hulu, Paraya Para Demedi!


11 Kasım 2010 Perşembe 08:30
Hulu, Paraya Para Demedi!

Hulu NBC, Fox ve ABC gibi dev medya kuruluşlarıyla hareket eden ve TV dizileri ile filmleri, internet ortamında seyretmemizi sağlayan popüler bir web servisi. Yukarıda saydığımız medya kuruluşlarıyla ortak hareket etmesi sürpriz değil, zira Hulu üzerinde NBC’nin yüzde 32, Fox’un yüzde 31 ve ABC’nin yüzde 27 payı bulunuyor.

 

                                          Jason Kilar

Hulu CEO’su Jason Killar, web servisinin 2010 yılı üçüncü çeyrekte neler başardığını açıkladı ve ortaya gerçekten de muazzam rakamlar çıktı: Üçüncü çeyrekte Hulu, 30 milyon aboneye ulaşıp 240 milyon dolar gelir elde etti. Bununla da yetinilmedi ve ayda tam 260 milyon adetlik içerik gösterimi gerçekleşti. Maalesef Hulu şimdilik, Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmet veriyor ama 2011 yılı içinde Avrupa’da da(elbette ülkemizde de) genişlemeyi hedefliyor.

Hulu ve House M.D Keyfi

 

Hulu ve iPhone Desteği

 

Hulu içeriğinde bulunan bazı diziler

Hulu ve My Name is Earl

Hulu, seçim tartışmalarını yayınlıyor

 

:: Sizce ülkemizde Hulu’nun muadili olabilecek bir servis gerekli mi?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Hulu, Paraya Para Demedi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hulu, Paraya Para Demedi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hulu, Paraya Para Demedi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "