Okunma

IBM ve Medyasoft El Ele


01 Temmuz 2009 Çarşamba 08:57
IBM ve Medyasoft El Ele

Portföyünde Adobe, e-öğrenme platformu Blackboard, bilgisayar eğitim merkezi New Horizons, 2 ve 3 boyutlu yazılımlar konusunda uzman Autodesk ve 75 dilde sözlük hizmeti veren Babylon‘u bulunduran Medyasoft, IBM yazılım Grubu ile de el sıkıştı. Anlaşmanın duyurusunu bugün, yani 1 Temmuz 2009’da İstanbul Ritz Carlton otelde gerçekleştiren Medyasoft ve IBM, geleceğe yönelik planlarını basın mensuplarıyla paylaştı.

IBM Yazılım Grubu‘nun distribütörü olan Medyasoft, bu yılın sonuna kadar iş ve çözüm ortaklığı sayısını 200’ün üzerine çıkarmayı planlıyor. Medyasoft Genel Müdürü Doğu Pabuçcuoğlu ve IBM Yazılım Bölümü Müdürü Gülsün Emüler‘in sunumuyla tanıtılan iş birliğinden her iki firma da sektörde yeni çözümler sunmayı planlıyor.

IBM ile işbirliğine gidilmesinin en önemli nedeni olarak IBM’in alanında çok güçlü bir marka olmasını gösteren Pabuçcuoğlu, IBM’in Lotus, Rational, Tivoli, Websphere ve DB2 ürünleri ile Medyasoft’un portföyünde bulunan Acrobat ailesi, Livecycle ailesi, zengin internet uygulamaları ve Blackboard ürünleriyle uçtan uca kurumsal çözümler sunacaklarını söyledi.

:: Medyasoft ve IBM’in işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

IBM ile işbirliğine gidilmesinin en önemli nedeni olarak IBM’in
alanında çok güçlü bir marka olmasını gösteren Pabuçcuoğlu, IBM’in Lotus,
Rational, Tivoli, Websphere ve DB2 ürünleri ile Medyasoft’un portföyünde
bulunan Acrobat ailesi, Livecycle ailesi, zengin internet uygulamaları ve
Blackboard ürünleriyle uçtan uca kurumsal çözümler sunacaklarını söyledi.
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IBM ve Medyasoft El Ele konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IBM ve Medyasoft El Ele ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IBM ve Medyasoft El Ele ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "