Okunma

IBM’in Kurumsal Barış Gönüllüleri


10 Mart 2011 Perşembe 14:15
IBM’in Kurumsal Barış Gönüllüleri

Geçtiğimiz aydan itibaren kuruluşunun 100.yılını kutlayan IBM bu dönem için sosyal sorumluluk kampanyalarına ve içeriklerine daha fazla önem vermeye başladı.

Watson adlı bilgisayar ile insanları yenen firma sosyal sorumluluk projeleriyle de teknolojinin yeterince ulaşamadığı ülkelere yardım etmeye çalışıyor.

Firmanın kurumsal hizmet gücü adını verdiği  Çin, Brezilya, Güney Afrika Cumhuriyeti, Rusya, Filipinler, Hindistan, Nijerya, Gana ve Kenya gibi ülkelere ulaşıp buradaki yerel halka eğitim veriyor. 

Ekibin Diğeri Görevi Nedir?

IBM’in eğitim verdiği konular içerisinde ise ekonomi, girişimcilik, iletişim, ulaşım, olağın üstü hallerde yapılacaklar gibi konularda bulunuyor.

Teknoloji firması yaptığı basın açıklamasıyla 100. yıl şerefine, 100. eğitim ekibini Gana‘ya yolladıklarını duyurdu. Öte yandan ekip bu eğitimleri verirken, firmanın akıllı şehirler konseptinin de yaygınlaşması için yerel yönetimleri bilgilendiriyor.

:: Bu tarz kampanyalalara destek veriyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IBM’in Kurumsal Barış Gönüllüleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IBM’in Kurumsal Barış Gönüllüleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IBM’in Kurumsal Barış Gönüllüleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "