Okunma

iCloud Web arayüzü değişiyor!


24 Ağustos 2019 Cumartesi 16:00
iCloud Web arayüzü değişiyor!

iCloud, Apple kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran en büyük servislerden. Kullanıcıların fotoğraflarından, rehberine, müziklerinden notlarına kadar yedekleyebileceği ve her yerden ulaşabildikleri iCloud’un Web sürümü için bazı değişiklikler var. Apple, iCloud Web arayüzünü değiştirdi ve kullanıcılar için daha kolay bir arayüzü devreye sokarken bazı isim değişikliklerine gitti.

iCloud Web arayüzü değişiyor!

Apple bu hafta başında, yeni hatırlatıcılar uygulaması, yeni bir açılış ekranı ve daha fazlasıyla iCloud’un Web sürümünde yeni bir beta sürümü kullanıma sundu. Henüz tüm Apple kullanıcılarına sunulmayan yeni arayüz, tasarım ve yeniliklerle karşımıza çıkıyor.  Göze çarpan ilk detay ise gelenekselleşmiş mavi rengin beyaza dönmüş olması.

iCloud’un Web sürümündeki yeni değişikler ile beraber  ana açılış ekranı da yeni bir ren ile değiştirildi. Eski iCloud ara biriminin Web üzerindeki kabarcıklı mavi arka planı tarihin tozlu raflarına kaldırıldı. Yeni arayüzle beraber  Mail, Kişiler, Takvim, Fotoğraflar, iCloud Drive, Notlar ve diğerleri dahil olmak üzere,karşımıza çıkan ilk ekrandan istenilen uygulamaya herhangi  bir karmaşıklık olmadan kolayca erişime devam edilecek.

Ayrıca iCloud Web aracılığıyla, cihazlarınız, iCloud depolama alanınız ve daha fazlası gibi şeyleri yönetmek için hesap ayarlarınıza erişmeye devam edebileceksiniz. Yeni sürümde değişen bir diğer detay  “iPhone’umu Bul” özelliğini içeriyor olması. Hali hazırda beta olarak karşımıza çıkan yeni sürümün, bu yıl içerisinde tüm kullanıcılara yeni iPhone’un tanıtılması ile beraber sunulması bekleniyor.

 
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “iCloud Web arayüzü değişiyor!”

 1. Erhan dedi ki:

  Aklı sıra yanıltmaca yapıyor bilim boş iş demekle asıl demek istediği namaz boş iş kimi kandırıyorsun oğlum buralara kadar dadandınız çekin ellerinizi insanların inancıyla

 2. Erhan dereli dedi ki:

  Niye kandırmaca yaparak namaZı kötülüyorsunuz ne zaman vaz geçeceksiniz insanların inancıyla dalga geçmekten

 3. Osman dedi ki:

  Adam asıl boş işin namaz olduğıunu söylemek istiyor yanıltmaca yapıyor bilimi ad vererek ah ah bu zihniyete söylenecek çok güzel cevaplar varda yer müsait değil

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hadi oradan bilim şeytan işi pislikitir

 5. Kemal dedi ki:

  Bilim boş iştir ben Müslümanı namaz en önemlisidir ve. Günah işlememek.

  1. Anonim dedi ki:

   Adam bilim boş iştir diyor, söylemek istediği şeyi bilim sayesinde gelip buraya yazıyor, tam bir süper zeka.

  2. Anonim dedi ki:

   Adam bilim boş iştir diyor, söylemek istediği şeyi bilim sayesinde gelip buraya yazıyor, tam bir süper zeka.

  3. Kemal dedi ki:

   Hadi oradan sen sözde müslümansın.

  4. Teknoloji Dostu dedi ki:

   şunlarla aynı ülkede yaşamak istemiyorum işte

" iCloud Web arayüzü değişiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iCloud Web arayüzü değişiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iCloud Web arayüzü değişiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "