Okunma

id Software Mobil Operasyonlarını Bitirdi


06 Ağustos 2012 Pazartesi 13:30
id Software Mobil Operasyonlarını Bitirdi

id Software tarafından çeşitli seminer ve panellerin gerçekleştirildiği QuakeCon, 1996’dan bu yana olduğu gibi yine bir LAN parti edası ile yapıldı.

QuakeCon 2012‘de hakkında bir şeyler duymayı en çok istenen şey, yıllardır merakla beklenen Doom 4‘tü. Ancak yeni Doom oyunu görmeyi bekleyenler bu yılki QuakeCon‘da hayal kırıklığına uğradı. 

Konferansın açılış konuşmasını yapan id Software‘in kurucularından John Carmack (kendisi aynı zamanda uzaya uçuş projeleri üreten bir dahi) Doom 4‘ün çıkış tarihi ve detaylarıyla ilgili ser verip sır vermedi.

Ancak bazı açıklamar var ki, bu hem id‘nin Doom 4‘e verdiği değeri ortaya koyuyor, hem de şirkette yeni Doom oyunu için hararetli bir çalışma ortamının olduğunun göstergesi. 

Doom 4’e odaklanmak için

Carmack‘ın açıklamasına göre id Software, mobil operasyonlarını sona erdiriyor. Yani bundan sonra id Software mobil oyun üretmek yerine tamamen Doom 4‘ün yapımına odaklanacak. 

:: id Software Mobil Operasyonlarını Bitirdi
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “id Software Mobil Operasyonlarını Bitirdi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Uzun bir zamandır Rage dışında bir oyun ortaya koymadılar. 200 üstünde olan çalışanların maaşlarını nasıl ödüyorlar acaba? Sadece eski oyunlarının satışlarından mı?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Diablo III bi el atsa 😀

" id Software Mobil Operasyonlarını Bitirdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere id Software Mobil Operasyonlarını Bitirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda id Software Mobil Operasyonlarını Bitirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "