Okunma

iGoogle Şimdi de Masaüstünde


18 Mayıs 2009 Pazartesi 08:31
iGoogle Şimdi de Masaüstünde

Anasayfanız olarak kişiselleştirdiğiniz iGoogle web sayfasını kullanıyorsanız, artık Google Takvim, haber akışları, hava durumu ve diğer araçları takip etmek için tarayıcınızı açmanız gerekmeyebilir. Adobe AIR ile geliştirilen tek kullanıma yönelik bir tarayıcı olan iGoogler, popüler web servisini bir masaüstü uygulaması haline getiriyor.

iGoogler’ı çalıştırdığınızda, kişisel iGoogle sayfanız açılıyor ve buradan diğer tarayıcılarda yaptığınız tüm eylemleri gerçekleştirmek de mümkün hale geliyor. Google Desktop‘un arama özelliği olmayan, hafif sürümü gibi görebileceğiniz iGoogler’ı Adobe Marketplace üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

:: iGoogler’ı ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: iGoogle’da hangi widget’ları tavsiye edersiniz?

Bilgi İçin : iGoogler
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iGoogle Şimdi de Masaüstünde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iGoogle Şimdi de Masaüstünde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iGoogle Şimdi de Masaüstünde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "