Okunma

iGoogle’da Videolu Sohbet Dönemi


24 Ağustos 2009 Pazartesi 11:04
iGoogle’da Videolu Sohbet Dönemi

Bir süredir Google Talk aracı ve Gmail sayfası üzerinden videolu sohbet imkanı sağlayan Google, şimdi de kişiselleştirilmiş anasayfanız iGoogle‘a görüntülü konuşmayı getiriyor.

Özellikle Google hesabı olup da Gmail‘i pek sık kullanmayan kişilerinizle iletişimi kolaylaştıracak olan bu yöntemi kullanmak için iGoogle sayfanıza Google Talk gadget’ını eklemeniz gerekiyor. Ayrıca, eğer Gmail ile görüntülü konuşmak için yüklemediyseniz, burada bulunan minik videolu sohbet eklentisini indirip kurmanız lazım.

Bu işlemlerin ardından, sohbet penceresinde yeşil bir kamera simgesi bulunan tüm kişilerinizle videolu sohbet edebilirsiniz.

:: iGoogle sayfasını kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : iGoogle
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" iGoogle’da Videolu Sohbet Dönemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iGoogle’da Videolu Sohbet Dönemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iGoogle’da Videolu Sohbet Dönemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "