Okunma

Haftanın Web Siteleri


10 Ocak 2011 Pazartesi 15:45
Haftanın Web Siteleri

Çağımızın en büyük nimetlerinden biri de tüm dünyayı saran bilgi ağı internet. Bu doğru kullanıldığı zaman parlak fikirleri zengin eden ve insanların yeni bilgiler öğrenmesini sağlayan bir platforma dönüşüyor.

 

 

İlginç Siteler Birarada

Ancak, giderek genişleyen internette çoğu insan sadece e-postalarına bakıp, aynı sitelerde dolaşmaktan farklı şeyler yapamıyor.

Haftanın web sitelerinde ufkunuzu açacak yeni sitelerle tanışmanızı sağlıyoruz.İşte bu haftanın siteleri…

Teknoloji Ürünleri Satan Site

İnternetten alışveriş ülkemizde altın çağlarını yaşıyoruz. Eskiden belirli başlı sitelerin elinde olan bu sektör, şimdi yeni sayfalarında katılımıyla birlikte iyice büyüdü.

 


www.binbirurun.com

Teknoloji üzerine yoğunlaşmış olan bu alışveriş sitesinde ilginç ürünler bulunuyor.

Yaşam Tarzınızı Paylaşın

Sosyal ağlar günümüzde ortak zevkteki insanların buluştuğu en ilginç platformlardan biri. Bu siteler sayesinde, kültürünüzü ve zevklerinizi aynı tarzdaki insanlarla paylaşabiliyorsunuz.


getglue.com

Bugün değerleri milyonlarca dolara ulaşan sosyal ağların pazar payına ilginç fikirli entegrasyon siteleri de ortak oluyor. Getglue, Facebook üzerinden izlediğiniz filmleri, müzikleri, kitapları ve dizileri etiketlemenizi sağlayan ilginç bir platform oluşturuyor.

Bu sayede zevkleriniz tek bir aşiv üzerinde toplanıyor.

Kitap Almanın Basit Yolu

İnternet, tüketicilerin istedikleri ürünlere ulaşmaları konusunda da yardımcı oluyor. Yurtdışında örneği bulunan takas yolluyla bir ürüne ulaşma prensibi ülkemizde de uygulanmaya başladı.


www.takaskitap.com

Bu sitede, hem edebiyat dünyası konusunda bilgi alırken hem de elinizdeki kitapları başkalarıyla takas edebiliyorsunuz.

Tüm Gazeteler Birarada

Yoğunluktan gazetelerin ve haber sitelerinin içeriklerini takip etmek için Bendeoku.com oldukça ilginç bir servis sağlıyor. Ünlü gazetelerin ana sayfalarına yer veren site, günün ilgi çeken köşe yazarlarını ve haberlerini de tek bir platformda toparlıyor.


www.bendeoku.com

İlk PS3 Dergisi

PlayStation 3, 3D desteği ve ilginç oyunlarıyla birlikte ürün yaşan döngüsünün ikinci baharını yaşıyor. Ülkemizde daha yeni yeni pazarı olgunlaşan bu oyun konsolu için özel bir dergi ve site de hazırlandı.


www.oyunistasyonu.org

 

:: Bu sitelerden en çok hangisi ilginizi çekti?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Haftanın Web Siteleri”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Aslında güzel bir konu açmışsınız.. Siteler o kadar çoğaldıki, güvenilir olanı, iyi fiyat vereni, ve belkide en önemlisi “zamanında” , doğru ürünü teslim edeni bulmak zor. Tavsiye ettiğiniz siteleri gezdim. Reklam olacak ama ***** sitesinin fiyatları çok cazip. Hepsiburada da çeşit çok fazla ama fiyatlarını beğenmedim. Özellikle küçük ev aletleri, TV ve Epson yazıcı fiyatları rakipsiz. SDN üyelerine tavsiye ederim

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba CEM Bey

  Köşenizi Takip Ediyorum Bilgi Teknoloji Haberlerinizi Okuyorum Güzel
  Şeyler Sunuyorsunuz Bizimde Web Sitemiz Var Pazarlamaistanbultaşçı
  Taşçı 2800 Urun Çeşit SAYGILAR

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Çok güzel bir site. İşyerinde kullandığım malzemelerin çoğunu bu siteden aldım ve hiç mağdur olmadım. Tavsiyemdir.

" Haftanın Web Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Web Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Web Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "