Okunma

Haftanın Web Siteleri


15 Ocak 2011 Cumartesi 15:45
Haftanın Web Siteleri

Günümüzde internet sayesinde insanlar yeni ufuklarla karşılaşıyor. Tüm dünyadan yeni insanlarla ve kültürlerle tanışmak yine bu bilgi denizi sayesinde mümkün.

 

En İlginç Siteler Birarada

İnternet o kadar geniş ve büyük bir hale geldi ki burada gerçekten aradığınız şeyleri bulmak çok zor. Haftanın web siteleri her hafta sizler için en ilginç adresleri biraraya getiriyor.

Eğitimden, eğlenceye yine en farklı siteleri bu haftaki listemizde bulabilirsiniz.

Gizli Mesajla İlan-ı Aşk Edin

İnternet insanların arasına yapmaya devam ediyor. Honk.la adlı site, sevdiği kişyie açılamayanlar için tasarlanmış.


www.honk.la

Sitede bulunan mesaj penceresinden hoşlandığınız kişinin e posta adresini ve mesajını girerek duygularınızı onunla paylaşabiliyorsunuz.

KPSS’ye Hazırlananlar İçin Yardım

Memur olma ümidiyle yaşayan binlerce insan için KPSS sınavları büyük önem taşıyor. İnsanlar bu sınava çalışmak için fazlasıyla uğraşıyorlar.


www.kpssmat.com

Bu internet sitesi KPSS‘ye çalışanlara yardımcı olmak için kurulmuş. Sitedeki videolar Matematik konusunda insanları eğitiyor.

Yerel Gündemin Kalbi

Büyük gazeteler ve medya kuruluşları genelde haber güncelerini sadece İstanbul ile sınırlı tutarlar. Ancak ülkenin yerel gündeminde de oldukça önemli şeyler oluyor.


www.yerelposta.com

Yerelposta.com bu konuda başarılı bir gazetecilik örneği gösterip tüm Türkiye’ye ait haberleri biraraya getiriyor.

Müzik Dinleten Site

Fizy.com‘un kapanması benzer sitelerin yaygınlaşmasını sağladı. Letotomusic.com Fizy benzeri yapısı ve sistemiyle bu boşluğu doldurmaya çalışıyor.


lettomusic.com

İnternette Neler Oluyor?

İnternet o kadar hızlı değişiyor ki burada olup biteni takip etmek çok zor oluyor. Portal mantığındaki siteler belirli başlı sitelerde olup biten herşeyi biraraya getiriyor.


www.bakneoldu.com

:: Bu sitelerden en çok beğendikleriniz hangileri?

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Haftanın Web Siteleri”

  1. eterno dedi ki:

    let to music’e akalım..

  2. bayadres dedi ki:

    lettomusic
    teşekkürler.

" Haftanın Web Siteleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Haftanın Web Siteleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Haftanın Web Siteleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "