Okunma

Imation Portföyünü Genişletiyor


20 Mayıs 2009 Çarşamba 15:35
Imation Portföyünü Genişletiyor

2.5 inç büyüklüğünde olan Apollo Expert UX, 320 GByte’tan 500 GB’a kadar bir kapasite seçeneği sunan harici bir diz üstü diski. Özel olarak tasarlanmış ve çıkarılabilir bir dış yüzeye sahip olan Expert UX, dışarıdan gelecek darbelere karşı dayanıklı olma özelliği ile ön plana çıkıyor.

Apollo’nun bir diğer yeniliği olan 3,5 inç boyutundaki Apollo Pro UX, masaüstü bilgisayar kullanıcılar için geliştirilen ve 1.0 TB’a varan kapasitesi ile ilgi çekiyor.

Imation EMEA Depolama Ürün Müdürü Alet Jentink, Apollo’nun yeni harici diskleri ile ilgili yaptığı bir açıklamada, Mac ve PC bilgisayarlarıyla uyumlu olarak geliştirilen Apollo harici diskler, yüklü veri kullanan, yüksek hız ve güvenliğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için geliştirildiğini söyledi.

Apollo serisinin bu iki ürünü yedekleme ve senkronize tuşlarına sahip.

Her iki disk, dikey ve yatay kullanım için entegre aparatları bulunuyor. Bu disklerin bir özelliği kapasite düştüğünde üzerinde bulunan ışıkların uyarı vermesi. Buna ek olarak daha düşük enerji tüketimi için dahili bir güç tasarruf moduna sahip..

Imation Apollo Expert UX ve Apollo Pro UX’in tavsiye edilen fiyatları, kapasitelerine bağlı olarak, sırasıyla 99-139 ve 120-195 Euro arasında değişiyor.

Bu ürünler Apple Time Machine gibi farklı uygulamalarla da uyumlu.

 

:: Imation’un ürünlerini tanıyor musunuz ?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Imation Portföyünü Genişletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Imation Portföyünü Genişletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Imation Portföyünü Genişletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "