Okunma

IMGA Kazananları Açıklandı


23 Şubat 2010 Salı 16:18
IMGA Kazananları Açıklandı

Sekiz farklı kategoride yüzlerce oyunun yarıştığı “International Mobile Gaming Awards (IMGA)” sonuçları açıklandı. Beklendiği gibi iPhone için geliştirilen oyunların ön plana çıktığı sonuçlar, iPhone’un oyun sektöründeki ivmelenmesi konusunda da pazarın lider isimlerini endişelendirecek gibi görünüyor.

En keyifli oyun kategorisi altında KONAMI tarafından geliştirilen Wire Way isimli oyunu görüyoruz. Nintendo DS için geliştirilen oyun başarılı bir şekilde iPhone için uyarlanmıştı. Listede dikkat çeken bir başka oyun da Krazy Kart Racing adını taşıyor. Yine KONAMI imzasına sahip olan oyun, iPhone, Windows Mobile, Android ve Symbian versiyonları ile uygulama mağazalarının en çok indirilenlerinden olmayı başarmıştı.

Listede yer alan diğer ödüllü oyunlar ise şu şekilde sıralanmış:

En Gerçekçi Oyun: Ulrike and Eamon

En Başarılı Grafiklere Sahip Oyun: Ancient Frog Jr.

Bağlanabilirlik Konusunda En İyi Oyun: Siper vd Sniper Online

En İyi Oynanabilirlik: Mini Squadron

Kullanıcıların Seçtiği En Başarılı Oyun: Bruce Lee: Dragon Warrior

En İyi Grand Prix: Labyrinth 2

:: Favori mobil oyununuzu SDN Forumlarında paylaşın.

Bilgi İçin: IMGA
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IMGA Kazananları Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IMGA Kazananları Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IMGA Kazananları Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "