Okunma

İnadına Windows Mobile 6.5


20 Ağustos 2009 Perşembe 06:28
İnadına Windows Mobile 6.5

Microsoft‘un planlarını tahmin etmek zor zanaat. Dev yazılım geliştirme firması yine dedikoduların odak noktası haline geldi. İsmi açıklanmayan bir kaynaktan yayılan söylentilere göre Microsoft, Windows Mobile‘ın 6.5 sürümünü planlanandan daha uzun bir süre piyasada tutacak. WM 7.0 piyasaya çıksa bile WM 6.5 kullanılmaya ve desteklenmeye devam edecek.

 

Söylentilere göre Microsoft, Windows Mobile 6.5’i 1 Ekim 2009‘da piyasaya sürecek. Güncellemesi ise Şubat 2010‘da yayınlanacak. İddialara göre bu stratejinin altında önümüzdeki Google Android ve Apple iPhone ile girilecek rekabetin boyutunu arttırmak yatıyor.

:: Windows Mobile 6.5’ten beklentilerinizi forumda paylaşın.
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" İnadına Windows Mobile 6.5 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnadına Windows Mobile 6.5 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnadına Windows Mobile 6.5 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "