Okunma

Inbox özellikleri Gmail için geliyor!


03 Şubat 2019 Pazar 12:00
Inbox özellikleri Gmail için geliyor!

2014 yılında, yenilikçi ve deneysel özelliklerle alternatif olarak kullanıma sunulmuş olan Inbox uygulaması, bildiğiniz üzere kullanımdan kaldırılacak. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre, Inbox uygulamasına bulunan özellikler, şimdi Gmail uygulamasına eklenecek.

Inbox özellikleri Gmail uygulamasına aktarılıyor

Inbox, sstediği kullanıcı kitlesine ulaşamasa da, uygulamanın sunduğu özellikleri severek kullanan ve uygulamayı ana mail uygulaması olarak kullanan bir kullanıcı kitlesi de mevcuttu. Sunduğu yenilikçi mail özellikleri ile, maillerinizi daha verimli yönetmenizi sağlayan Inbox, klasik kırmızı temadan farklı olarak, mavi bir arayüz sunmaktaydı.

Mart ayına kadar kullanımda kalacak olan Inbox için, yolun sonuna gelindi. Aslında Inbox için, Google’ın, mailler için yeni özelliklerini test ettiği bir alan demek daha doğru olur diyebiliriz.

Reddit üzerinde paylaşılan bir ekran görüntüsüne göre, çok yakında, Inbox özellikleri ve bazı arayüz özelliklerini, Gmail uygulamasında göreceğiz.

Gmail inbox

Inbox uygulamasının sunduğu zamanlayıcılar ve düzenleme seçenekleri, kullananlar tarafından o kadar çok seviliyor ki, üçüncü parti yazılımlarla, Inbox’ı kişisel bir arşiv haline dönüştüren bir uygulama bile mevcut.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Inbox özellikleri Gmail için geliyor!”

 1. Anonim dedi ki:

  Arkadaş, gmail demek istemiş herhalde. Klavyede parmağı kaymış. Olabilir.

 2. Anonim dedi ki:

  kaybımız büyük :((

 3. Emrullah dedi ki:

  On numara uygulama bence B Mail den daha iyi keşke silinmese

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   B mail ne kardeşim.

  2. Emrullah dedi ki:

   G Mail yazacaktım klavyenin azizliği

" Inbox özellikleri Gmail için geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Inbox özellikleri Gmail için geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Inbox özellikleri Gmail için geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "