Okunma

Düşük Güç Gerektiren Sistemlere


15 Şubat 2011 Salı 14:30
Düşük Güç Gerektiren Sistemlere

Yeni bir bilgisayar sistemi kurarken atacağınız en son adımlardan biri güç kaynağı olur. Sisteminizin bileşenlerine karar verdikten sonra, onlara yetebilecek bir güç kaynağına ihtiyacınız var. (80 Plus Sertifikalı Güç Kaynağı)

Inca’nın güç kaynağı modellerinden biri olan IPS-350W giriş seviyesi, düşük güç tüketimli bilgisayarlar için hazırlanmış bir güç kaynağı.

Güç Sarfiyatı

İnternete girmek, e-postalarınızı kontrol etmek ve Office belgeleri ile çalışabileceğiniz bir bilgisayar kurmak isterseniz kullanabileceğiniz bir model olan Inca IPS-350W güç kaynağının video incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

#2011_02_15_Inca_ips350w.mp4 #

Teknik Özellikler

Inca IPS-350W

Güç kaynağı

En yüksek güç: 350 Watt
Fan: 12 cm
ATX güç bağlantısı: 20+4 pin
CPU güç bağlantısı: 4-pin
SATA bağlantısı: 3 adet
PCI-Express güç bağlantısı: Yok

Bilgi için: Inca
Web: http://www.incatech.net/tr/
Fiyat: 46 TL

:: Bilgisayarınızda kullandığınız güç kaynağı kaç Watt?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Düşük Güç Gerektiren Sistemlere”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çok güzel bi ürün incada gelişme var :))

" Düşük Güç Gerektiren Sistemlere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Düşük Güç Gerektiren Sistemlere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Düşük Güç Gerektiren Sistemlere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "