Okunma

İncelik PS3’e İyi Geldi


07 Eylül 2009 Pazartesi 08:22
İncelik PS3’e İyi Geldi

Sony uzun bir süredir Playstation 3′ün fiyatlarının indirilmesi konusunda baskı altındaydı. Satışları iyi gitmeyen oyun firmaları Sony’nin acilen indirim yapmasını yoksa bu platformdan çekileceklerini dahi belirtmişlerdi. Ancak Sony, zaten kar etmeyen bir cihazın fiyatını düşürmeye yanaşmıyordu, taa ki PS3 Slim’i piyasaya sürene kadar.

Yurtdışında 299$’lık fiyat etiketiyle piyasaya çıkan PS3 Slim herkesin yüzünü güldürmeyi başardı. Xbox 360 Elite ile aynı fiyat seviyesine gelen PS3’ün satış rakamları da büyük artış gösterdi. Cihazın piyasaya çıktığı 25 Ağustos tarihinden sonraki hafta içinde tam tamına 75931 adet PS3 Slim satıldı. Bu, PS3 Slim piyasaya çıkmadan önceki haftadaki satış rakamına göre %104′lük bir artış anlamına geliyor.

:: PS3 Slim ülkemizde satışa sunulursa satın almayı düşünür müsünüz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İncelik PS3’e İyi Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İncelik PS3’e İyi Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İncelik PS3’e İyi Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "