Okunma

İngiliz Ajan Facebook Kurbanı


05 Temmuz 2009 Pazar 20:16
İngiliz Ajan Facebook Kurbanı

Sosyal ağ siteleri İnternet alemi ile ilgili fazla şey bilmeyen insanlar için tehlikeli ve garip durumlara sebep olabiliyor. İngiliz gizli servisi MI6‘nın yeni şefi Sir John Sawers‘ın eşi Lady Shelley Sawers‘ın da bu gruba dahil olduğu ortaya çıktı.

Facebook’a konulan fotoğrafların birçok kişi tarafından görülebileceğini bilmeyen Lady, kocası ile tatilde çektirdiği 19 adet fotoğrafını sitede yayınladı. Bunu tehlikeli kılan şey ise fotoğraflarda John Sawers’ın çocuklarının da olması. Bir gizli servisin başındaki kişinin çocuklarının fotoğraflarının yayınlanmasının nelere yol açabileceğini tahmin edebilirsiniz. Olay farkedildikten sonra söz konusu resimler siteden kaldırıldı.

:: Sosyal ağ sitelerinde hayatının her anını paylaşanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “İngiliz Ajan Facebook Kurbanı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Adamı o eşle iyi MI6’nın başına getirmiş*****

  2. SDN Okuru dedi ki:

    görsüler

" İngiliz Ajan Facebook Kurbanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İngiliz Ajan Facebook Kurbanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İngiliz Ajan Facebook Kurbanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "