Okunma

İnsilah’tan İlk Görüntüler


19 Ağustos 2009 Çarşamba 04:40
İnsilah’tan İlk Görüntüler

Yurt içi ve yurt dışında bir çok oyuncu, dağıtıcı şirket ve yatırımcının dikkatini çeken İnsilah’ın geliştirme çalışması tüm hızıyla sürüyor. Ekip Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tüm süreci bloglarında anlık olarak takipçileriyle paylaşıyor. Yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra binlerce kullanıcı tarafından ziyaretçi akınına uğrayan İnsilah’a tepkiler olumlu.

 

Beta test’e başlanmasına iki hafta kala 500+ beta test üyelik talebi alan ekip 1000 başvuruyu tamamladıklarında Türkiye’den 100 özel strateji oyuncusu seçip oyunlarını kusursuz hale getirmek için çalışacak ve hataları ayıklayacaklar.

 

DIKEROAD kurucusu İbrahim Yıldırım tarayıcı tabanlı oyunlarda görülmemiş yeni özelliklerini şu şekilde anlattı; “Oyun içerisinde İtibar Puanı (Reputation Point) adını verdiğimiz özel bir puanlama sistemimiz mevcut. Stratejisine güvenen oyuncular yeni koloniler inşa edebilmek için İtibar Puanı kazanmak zorundalar. Kendi birliklerindeki (Guild) veya dost birliklerden birindeki arkadaşlarını olası bir savaşta koruduklarında oyuncular İtibar Puanı kazanacak. Bu algoritma sayesinde korudukları oyun arkadaşları ne kadar zayıfsa o kadar çok İtibar Puanı kazanacaklar.”

:: Oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnsilah’tan İlk Görüntüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnsilah’tan İlk Görüntüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnsilah’tan İlk Görüntüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "