Okunma

Instagram’a önemli yenilik geliyor!


20 Mart 2018 Salı 08:00
Instagram’a önemli yenilik geliyor!

Uzun süredir Instagram kullanıcıları tarafından üçüncü parti uygulamalar kullanılarak yapılabilen bir özellik, Instagram’a entegre ediliyor. Artık kullanıcılar Regram adı verilen bu opsiyonu direkt olarak uygulama içerisinden kullanabilecek.

Instagram’da resmi Regram dönemi!

Regram adı verilen bu özellik birçoğunuzun da bildiği üzere, uygulamada yer alan medyanızı en kolay ve hızlı şekilde yeniden paylaşmanızı sağlayan uygulamadan geliyor. Bu uygulama sayesinde birçok kişi albümlerinde fotoğraf ya da video aramak ya da ekran görüntüsü alıp kalitesiz görseller paylaşmak gibi dertlerden de kurtulmuştu.

Bugün gelen bilgilere göre oldukça sınırlı sayıda Instagram kullanıcısı şu anda bu özelliği test etmeye başladı. Aslına bakarsanız bu yeni özellik tam anlamıyla Regram uygulaması değil. Zira uygulamada yer alan gönderilerinizi hikayeler bölümünde yeniden paylaşarak üzerinde yorum yapabilmenizi sağlıyor.

Instagram

Bahsi geçen bu özellik şu anda yalnızca kendi gönderinizin ekran görüntüsünü alıp hikayeler bölümünde paylaşarak gerçekleştirilebiliyor. Bir diğer yol ise Google Play Store’a giderek Regram ve benzeri uygulamalarından birini kullanmak.

Güncellemenin testlerinin bir süre daha devam edeceğini ve sorun yaşanmaması halinde yavaş yavaş tüm kullanıcılara dağıtılacağını da belirtelim. Yani şu an için kesinleşmiş herhangi bir tarih bulunmuyor.

:: Regram uygulamasını kullanıyor muydunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Instagram’a önemli yenilik geliyor!”

  1. harry dedi ki:

    ben olayı anlamdım revine gibi birşey mi bu

" Instagram’a önemli yenilik geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram’a önemli yenilik geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram’a önemli yenilik geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "