Okunma

Instagram beğeni ve yorumları siliyor!


20 Kasım 2018 Salı 11:22
Instagram beğeni ve yorumları siliyor!

En popüler fotoğraf paylaşma uygulamalarından biri olan Instagram her geçen gün kullanıcı sayısını artırmayı başarıyor. Artan kullanıcı sayısının yanında bot ve spam hesapların da çoğaldığını belirtelim. Bu durumla ilgili olarak da yeni yöntemler deneniyor.

Instagram bot kullanıcıları avlayacak!

Son dönemde artan botlarla ilgili yeni yöntemler denemek isteyen Instagram, üzerinde çalıştıkları yapay zekalı öğrenme yeteneği olan uygulama sayesinde botları tespit edecek, silecek ve nedenini soracak. Nedenini soracaktan kastımız ise “ne yaptın ve neden yaptın” şeklinde olacak.

Spam hesap sahiplerini ve botları dikkate alan uygulama, kullanıma açıldı. Kullanıma açılmasının ardından ise bazı hesapları kapatırken, bazılarına da yukarıda belirttiğimiz şekilde uyarılar gönderdi.

instagram bot

Tüm bunların yanında belirttiğimiz hesapların beğenileri, takipçileri ve yorumları da kaldırıldı. Ayrıca üçüncü parti yazılımları kullanan kişilerin de güvenlik amacıyla şifrelerini değiştirmeleri istendi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Instagram beğeni ve yorumları siliyor!”

  1. ÜMİT dedi ki:

    İnstagram uygulamasına cep telefonundan giremiyorum lütfen bir şeyler yapın

" Instagram beğeni ve yorumları siliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram beğeni ve yorumları siliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram beğeni ve yorumları siliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "