Okunma

Instagram’da önemli değişiklik!


22 Mart 2018 Perşembe 09:00
Instagram’da önemli değişiklik!

Instagram profillerinde yer alan hakkında bölümü bugünden itibaren elden geçiriliyor ve artık birçok bilgi paylaşılabilir hale geliyor. Bundan önce yalnızca internet sitesi paylaşımları ve düz yazı kabul eden hakkında bölümü artık hashtag’ler ve başka profillere yönlendirmeleri de kabul edecek.

Instagram güncellemesi ne zaman?

Bugün  yapılan açıklamayla birlikte profil sayfalarında yapılacak değişiklik tanıtılırken, güncellemenin kullanıcılara dağıtılmaya başlandığı da belirtildi. Yani hem iOS hem de Android cihazlarınızda uygulamayı güncelleyerek bu yeni özelliğe erişebilirsiniz.

instagram

Tabii bahsetmemiz gereken bazı noktalar da var. Örneğin profilinizde başka bir Instagram hesabına yer vermek isterseniz, o kişinin profilinde bir uyarı bildirimi yer alacak. Bu sayede de istenmeyen kişiler tarafından rahatsız edilmenin önüne geçilecek.

Eğer karşı taraf sizin talebinizi kabul ederse, sorunsuz bir şekilde onun profilinde sizin sayfanıza Mention atılmış olacak. Fakat siz bu isteği reddederseniz, Mention ortadan kalkacak. Yine de “@xxx” şeklinde sizin kullanıcı adınız yer alan bir yazı diğer profilde görünmeye devam edecek.

:: Yeni güncellemeyi nasıl buldunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram’da önemli değişiklik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram’da önemli değişiklik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram’da önemli değişiklik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "