Okunma

Instagram GIF desteği ile şenlenecek!


21 Eylül 2018 Cuma 10:13
Instagram GIF desteği ile şenlenecek!

Günlük olarak kullandığımız mesajlaşma yazılımlarında GIF desteği bir standart haline gelmiş bulunmakta. Eksikliği hissedilen Instagram GIF özelliği nihayet Instagram Direct’e geliyor.

Instagram GIF özelliği Instagram Direct için geliyor

Günlük sohbet için pek tercih edilmeyen bir platform olan Direct, yeni özelliklerle güçlendirilmeye devam ediyor. Bugün dağıtılmaya başlanan güncelleme ile sohbetleriniz daha da renklenecek. Direct’in de diğer mesajlaşma uygulamaları gibi kullanılmasını isteyen Instagram Direct, artık sohbetlerde GIF de oynatabilecek.

GIF oynatabilmenin yanında diğer mesajlaşma yazılımlarında olduğu gibi GIF’lerinizi direkt olarak, internetten de bulup gönderebileceksiniz. Bunun için GIPHY servisiyle ortaklığa giden Instagram, çok yakında tüm kullanıcılarda GIF desteğini aktifleştirmiş olacak.

Direct, hala daha diğer mesajlaşma uygulamalarındaki çoğu özellikten mahrum ve  günlük mesajlaşma uygulaması olarak kullanılabilecek bir platform olmaktan şimdilik uzak olsa da, Direct’ı bir günlük mesajlaşma uygulamasına çevirmeye odaklanan Instagram, sanıyoruz ki yakında çok daha fazla yenilik ile karşımıza çıkacak.

Direct’ı sıklıkla kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Instagram GIF desteği ile şenlenecek!”

  1. Ercan dedi ki:

    Evet normal mesaj olarak Facebook Messenger dan daha çok kullanıyorum bence gayet başarılı👍 ama eksiği çok olsada benim için yeterli..

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Çok

" Instagram GIF desteği ile şenlenecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram GIF desteği ile şenlenecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram GIF desteği ile şenlenecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "