Okunma

Instagram için sesli ve görüntülü konuşma özelliği!


02 Mart 2018 Cuma 12:21
Instagram için sesli ve görüntülü konuşma özelliği!

Instagram’a görüntülü ve sesli konuşma özelliği geliyor. Devreye alınması için son çalışmaların yapıldığı sesli görüşme ve video görüşme özelliği hakkında önemli bilgiler sızdı. APK’dan sızan bilgiler sesli ve görüntülü görüşme özelliğinin her an devreye alınabileceğini gösteriyor.

Instagram’a sesli ve görüntülü görüşme geliyor!

Instagram

Sızdırılan bilgilere göre Instagram’a sesli ve görüntülü görüşme yapabilme özelliği geliyor. Facebook’un WhatsApp’tan sonra Instagram’a da ekleyeceği özellik, bu sayede şirketin sahip olduğu tüm platformlara gelmiş olacak.

Bilgiler hazırlanan APK dosyasından sızdı. APK’yı detaylıca inceleyen geliştiriciler, video ve sesli görüşmeler için hazırlanmış ikonları buldu. İkonların APK içerisine yerleştirilmesi, özelliğin kısa süre içerisinde kullanıma sunulabileceği anlamına geliyor. Sesli ve görüntülü görüşme özelliği devreye alındıktan sonra DM bölümünün yanına yeni bir ikon eklenecek. İkona tıklandığında görüntülü ve sesli görüşme geçmişinin görüntüleneceği ekran karşımıza çıkacak.

Her an duyuru yapılabilir

Özelliklerini tanıttıktan çok kısa süre devreye alan Facebook, Facebook ve WhatsApp için hikayeler özelliğini, duyuruyu yaptıktan hemen sonra devreye almıştı. İkonlar APK içerisine eklendiğine göre görüntülü görüşme desteği her an devreye alınabilir.

::Facebook’un tüm platformlarını benzer özellikler ile donatmasını nasıl buluyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Instagram için sesli ve görüntülü konuşma özelliği! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram için sesli ve görüntülü konuşma özelliği! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram için sesli ve görüntülü konuşma özelliği! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "