Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır?


26 Eylül 2019 Perşembe 21:00
Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır?

Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme, gönderilerinizi zamanınızı boşa harcamadan doğrudan Facebook’tan paylaşmanıza yardımcı olan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır sorusunun cevabına bu yazımız ile bakalım.

Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme yapmak için izlemeniz gereken birkaç adım bulunuyor. Bunlar ise oldukça basit diyebiliriz. Öncelikle Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirmek paylaşım yaparken zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Bununla beraber hesaplarınızı ilişkilendirmek sizi takip etmek isteyenlerin Instagram profilinizi daha kolay bulmasını da sağlıyor. Böylelikle Facebook arkadaşlarınızdan hangisinin Instagram’da olduğunu da tek bir bakış ile öğrenebiliyorsunuz. Bu nedenle Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır sorusunu cevabı gerçekten önemli.

Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır

Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır?

Hesap ilişkilendirme işlemi için öncelikle Instagram ve Facebook uygulamalarını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Bundan sonra ise iki uygulamadan da hesaplarınıza giriş yapmanız gerekiyor. Sonraki yapacaklarınız ise tamamen birkaç adımdan oluşuyor.

İlk adım Instagram profilinize gitmek ve ayarlara dokunmak, sonrasında Hesap> Bağlı Hesaplar> Facebook’u seçin> Facebook hesabınızın bilgilerini girin ve hepsi bu kadar kolay. Hesaplarınızı bağladıktan sonra gönderileri eklediğiniz ekrandan Facebook’ta paylaşmak için bir seçenek daha çıkıyor. Artık Instagram’dan yönettiğiniz sayfa için Facebook Sayfasına paylaşım gönderebilirsiniz.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram hesabını Facebook ile ilişkilendirme nasıl yapılır? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik! iPhone 12 kamerasını doğal ortamda test ettik!
  2. 2 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?
  3. 3 Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti! Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti!
  4. 4 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
  5. 5 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
  6. 6 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  7. 7 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  8. 8 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  9. 9 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  10. 10 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?