Instagram Hikayeleri, DM’ye teşvik edecek


29 Nisan 2020 Çarşamba 09:36
Instagram Hikayeleri, DM’ye teşvik edecek

Popüler sosyal medya platformu Instagram, kullanıcıları için yeni özellikleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Son olarak canlı yayında bağış toplama özelliğini getiren şirket, kullanıcıları memnun edebilmek için farklı çalışmalar yürütüyor. Gizlilik ve güvenlik konularında uzun zamandır çalışmalar yürüten Instagram, şimdilerde yeni bir DM Me çıkartması üzerinde çalışıyor.

Yeni özelliğin tam olarak ne zaman kullanılacağı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Instagram DM Me çıkartması üzerinde çalışıyor

Ters mühendis Jane Manchun Wong, firmaların geliştirmekte olduğu yeni özellikleri takip ediyor. Wong, daha öncesinde WhatsApp gruplarındaki açığı ortaya çıkarmasıyla gündeme gelmişti. Kullanıcının attığı bir Twitter gönderisi ile birlikte, Instagram’ın yeni özelliği DM Me çıkartması üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Yeni DM Me çıkartması ile birlikte, hikaye paylaşımları daha renkli bir hal alacak. İnteraktif çıkartma ile birlikte, insanları özel mesaja direkt davet edebileceksiniz. Instagram, platformu canlı tutabilmek için sürekli yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Çıkartmanın detaylı olarak nasıl çalıştığını, kullanıma sunulduktan sonra görebileceğiz.

Dün itibariyle tanıtılan, canlı yayınlarda bağış toplama özelliği de kullanıma sunulmuş durumda. Burada toplanan bağışlar, kazanç amacı gütmeyen kuruluşlara bağışlanacak. Kullanıcılar, bağışlanacak kurumu kendileri seçebiliyor. Ancak bu özellik, şimdilik Amerika ve İngiltere üzerinde kullanılabiliyor.

Instagram’ın yeni çıkartmasının ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Ancak ortaya çıkan görsellere göre, fazla beklemek zorunda kalmayacağız.

Siz yeni Instagram DM Me çıkartması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarGorkem Say

Editörlük kariyerine SDN ile başlayan Görkem, aynı zamanda SDN Forum'da moderatörlük yapıyor. Eğitim hayatına bilgisayar mühendisliği okuyarak devam eden Görkem'in en büyük ilgisi ise bilgisayar donanımları.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram Hikayeleri, DM’ye teşvik edecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram Hikayeleri, DM’ye teşvik edecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram Hikayeleri, DM’ye teşvik edecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  2. 2 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  3. 3 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  4. 4 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  5. 5 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  6. 6 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  7. 7 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  8. 8 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  9. 9 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  10. 10 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!