Okunma

Instagram sesli mesaj devri başladı!


10 Aralık 2018 Pazartesi 23:50
Instagram sesli mesaj devri başladı!

Instagram, sunmuş olduğu güncellemelerle Direct’i gelişmiş özelliklere sahip bir günlük mesajlaşma platformuna dönüştürmeye devam etmekte. Bugün itibari ile Instagram sesli mesaj devri, tüm kullanıcılar için başlıyor.

Instagram sesli mesaj desteği aldı

Her ay, almış olduğu güncellemelerle çeşitli yenilikleri hayatımıza katan Instagram, bu sefer sesli mesaj desteği ile karşımızda.

Direct mesajlaşma platformunu, günlük yazışmalar için de kullanılabilecek bir platform haline dönüştürmek isteyen Instagram, WhatsApp ve Facebook Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarındaki özellikleri birer birer Direct’e de eklemekte.

instagram sesli mesaj

Bugün yapılan güncelleme ile Instagram sesli mesajlar kullanıma sunuldu. Facebook Messenger üzerinde bulunan ses kaydedicisine görsel olarak oldukça benzeyen kaydedici animasyonları, WhatsApp kaydedicisi gibi bas konuş tarzında bir çalışma biçimiyle çalışıyor.

Aynı WhatsApp gibi, ses kayıtlarını parmağınızı basılı tutarak alabiliyorsunuz. İptal etmek için ise parmağınızı sola doğru kaydırmanız yeterli. Bu yenilik ile birlikte Direct artık, dosya paylaşımı ve konum paylaşımı gibi özellikler dışında, kullanıcılara Messenger ve WhatsApp ile neredeyse aynı özellikleri sunmakta.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Instagram sesli mesaj devri başladı!”

 1. Anonim dedi ki:

  selen naber

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Oo siz daha yeni mi haber yapıyorsunuz kaç gün önce geldi bana 😂

  1. Anonim dedi ki:

   kaç gün ne gelebilir neden hemen laf atıyosun teknoloji dostu

" Instagram sesli mesaj devri başladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram sesli mesaj devri başladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram sesli mesaj devri başladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "