Instagram ve WhatsApp Snapchat’i dağıttı!


02 Kasım 2017 Perşembe 11:30
Instagram ve WhatsApp Snapchat’i dağıttı!

Aslında hikayeler özelliği Snapchat platformundan “esinlenilerek” Facebook tarafından Instagram ve WhatsApp platformlarına getirilmiş olsa da bu iki platformda özellik çok daha aktif bir biçimde kullanılıyor. Son olarak, Facebook kurucusu Mark Zuckerberg güncel rakamları paylaşmış durumda.

Instagram Hikayeler ve WhatsApp Durum için işler iyi gidiyor!

Zuckerberg, platformlarında sunduğı Hikayeler ve Durum öözelliklerinin 300 milyon günlük aktif kullanıcıya sahip olduğunu açıkladı. Daha önce Instagram için Haziran ayında ve WhatsApp için Temmuz ayında bu rakamın 250 milyon olduğu paylaşılmıştı.

Instagram, WhatsApp, Snapchat

Snapchat uygulaması ise toplamda 173 milyon günlük aktif kullanıcıya sahip. Kısacası kopyalar orijinalini ikiye katladı. Facebook’un üçüncü çeyrek raporu sırasında yapılan açıklamada rekor gelir elde edildiğinin altı çiziliyor. Hatta şirket en yüksek hisse başı değere de ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Facebook’un hikayeler odaklı ürünlerinin artık kendi artırılmış gerçeklik yüz filtreleri ile çok daha başarılı bir tablo çizdiğini de söylemek gerek.

:: Klonların orijinali geçmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Instagram ve WhatsApp Snapchat’i dağıttı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram ve WhatsApp Snapchat’i dağıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram ve WhatsApp Snapchat’i dağıttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "