Okunma

Instagram videoları için önemli güncelleme yolda!


28 Mart 2019 Perşembe 16:25
Instagram videoları için önemli güncelleme yolda!

Instagram üzerinden video izlerken, çok beğendiğiniz bazı anlar olmuştur. Söz konusu yerleri tekrar izlemek için her defasında videonun bitip, yeniden aynı yere gelmesini beklemek zorundasınız. Görünüşe göre Instagram kullanıcıların şikayetçi olduğu bu durum için adım atma kararı verdi. Instagram videoları için önemli bir güncelleme şu an test ediliyor!

Instagram videoları için ileri sarma özelliği test ediliyor!

Instagram’da izlediğiniz videolar, ileri veya geri sarma özelliğine sahip değil. Özellikle bir dakikalık videolarda bu durum kullanıcılar için sinir bozucu olabiliyor. Geçtiğimiz günlerde Jane Wong, ters mühendislik yöntemiyle Instagram’ın üzerinde çalıştığı yeni özellikleri gün yüzüne çıkarttı. Söz konusu yeniliklerin arasında videoları ileri sarma özelliği de bulunuyor.

Instagram hikayeler / Instagram videoları

Instagram videoları bu yeni özellikle birlikte daha kaliteli bir deneyim sunmaya başlayacaktır. Bununla birlikte videolarda tekrar izlemek istediğiniz veya kaçırdığınız anlar için tekrardan oynatmayı beklemek zorunda da kalmayacaksınız. Wong’un Twitter üzerinden paylaştığı görüntülerde, şu an için ileri ve geri sarma özelliğinin test edildiği gözüküyor. Bunun dışında video duraklatma özelliği hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Yeni özelliğin pek çok kullanıcıyı memnun edeceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte test edilen ileri – geri sarma özelliğinin ne zaman kullanıcılara sunulacağı, şu an için bilinmeyen detaylar arasında.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Instagram videoları için önemli güncelleme yolda!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İnstagramda video olayına tümden karşıyım.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Sonunda

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Zahmet oldu

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Durma özelliği olsa süper olurdu

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ohaaaaaaa teknoloji gelişiyor yıllardır beklediğim özellik

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Sonunda akıl edildi. Bence %100 memnuniyet oranı var çünkü çok ihtiyaç duyulan bir şeydi.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Mantıklı çağın şartları bunu gerektiriyor,instagram çağın gerisinde hala.

" Instagram videoları için önemli güncelleme yolda! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram videoları için önemli güncelleme yolda! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram videoları için önemli güncelleme yolda! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "