Instagram’da beklenmedik hata, kullanıcılar şaşkın!


03 Mart 2021 Çarşamba 08:38
ABONE OL
Instagram’da beklenmedik hata, kullanıcılar şaşkın!

Bir hata, Instagram’ın test programına daha fazla insan ekledi. Sosyal medya platformu bugün “istemeden” daha fazla insan için beğenileri sakladı.

2019 yılında Instagram, kullanıcıların başkalarında gördüğü “Beğenme” sayılarını gizlemek için bir test başlattığını duyurdu. Aradan geçen uzun süreye rağmen bu test hala devam ediyor. Ancak özellik ile ilgili çok fazla güncelleme veya genişletme yapılmadı.

Instagram, hatayı kısa sürede düzeltti

Özelliğin durumu belirsizliğini korurken, bugün ABD’deki birçok Instagram kullanıcısı, artık “Beğenme” sayılarını göremeyeceklerini belirten bir bildirim aldı.

Herhangi bir resmi duyuru olmadan kullanıcıların böyle bir durum yaşamasına karşılık sosyal medya platformu, Engadget’e verdiği demeçte, bugünkü yaşananın bir hata olduğunu söyledi.  Daha sonra konu ile ilgili bir Tweet’te “Bugün teste istemeden daha fazla insan ekledik” dedi. Bugün mesajı alan kullanıcılara, yakında bu değişikliğin normale döneceği ifade ediliyor.

Sosyal medya platformu Instagram Comms’un Twitter hesabından attığı Tweet‘te Feed gönderilerindeki beğenileri gizlemek için yeni bir deneyimi test ediyoruz. Bugün istemeden teste daha fazla kişi ekledik ve bu bir hataydı – bu sorunu gideriyoruz ve benzer sayıları bu kişilere mümkün olan en kısa sürede geri yüklüyoruz.” notunu paylaştı.

Aradan geçen zaman sonra bir Tweet daha atan sosyal medya platformu, hatanın düzeltildiğini ifade etti. Platform, Bu sorun artık düzeltildi. Feed’inizi yenilemek için aşağı çekin ve beğenileriniz geri yüklenmelidir sabrınız için teşekkürler!” dedi.

Sorunu yaşayan tüm kullanıcılarda hatanın düzeldiğine dair net bir bilgi yok. Instagram’ın açıklaması ile birlikte yavaş yavaş ilgili hataların düzeleceği ön görülüyor.
yazarHasan Karaüzüm

1999 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci. İlgi alanı olan bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. SDN aracılığıyla tecrübesini paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

-Çok şaşkınım
-Ne kadar şaşkınsınız?
-Çok, Aşırı

" Instagram’da beklenmedik hata, kullanıcılar şaşkın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Instagram’da beklenmedik hata, kullanıcılar şaşkın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram’da beklenmedik hata, kullanıcılar şaşkın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  2. 2 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme
  3. 3 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  4. 4 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  5. 5 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  6. 6 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  7. 7 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  8. 8 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  9. 9 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  10. 10 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme