Okunma

Windows 7’yle Intel Uyumu


08 Aralık 2008 Pazartesi 16:25
Windows 7’yle Intel Uyumu

Windows 7 geliyor ve yine ürünlerin üzerine yeni Windows sürümü olan Windows 7’ye hazır oluğunu belirten etiketleri görmeye başlayacağız. Kullanıcılar, zamanında Windows Vista için yaşanan uyumluluk etiketi skandalının bir benzeri yaşanır mı diye merak ederken, Intel’den Windows ve şimdiki tümleşik grafik işlemcilerin yetenekleri hakkında bir yorum geldi. Intel’in dediğine göre, Windows 7 için Intel’in 4 serisi yongalarının tümleşik grafik işlemcileri yeterli olacak.Şu an için üst seviyede bulunan 4 serisi yongalar, birkaç sene daha orta ve giriş seviyesine hizmet edecek. Dolayısıyla, şu anki  tümleşik grafik işlemcilerin Windows 7 ile uyumsuz olması Intel için önemli bir kayıp olurdu.

:: Intel’in şimdili yongaları Windows 7’nin grafik gereksinimleri için gerçekten yeterli olacak mı?

Bilgi için: Intel
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows 7’yle Intel Uyumu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7’yle Intel Uyumu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7’yle Intel Uyumu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "