Okunma

Intel SSD’leri Küçültüyor!


20 Temmuz 2009 Pazartesi 07:52
Intel SSD’leri Küçültüyor!

Intel‘in Ocak ayından beri üzerinde çalıştığı ve artık neredeyse bir efsane haline gelen Postville SSD ailesi gerçek olmaya artık çok yakın. 34 nm mimarisi ile üretilecek olan bu yeni serinin SSD’ler için beklenen fiyat düşüşünü sağlayacağı söyleniyor.

320, 160 ve 80 GB‘lık modeller halinde piyasaya sürülmesi beklenen yeni serinin mevcut SSD’lerden yaklaşık 100 $ daha ucuz olacağı belirtiliyor.

Yüksek hızları ve ufak boyutlarıyla depolama çözümleri arasında en iyisi konumunda olan SSD’ler fiyatları yüzünden gereken ilgiyi göremiyorlar. Ancak Intel eğer fiyatı düşürürse bu cihazlara olan önyargı ortadan kalkabilir.

:: Intel eğer SSD fiyatlarını düşürürse, bu cihazlardan edinmeyi düşünür müsünüz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel SSD’leri Küçültüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel SSD’leri Küçültüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel SSD’leri Küçültüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "