Okunma

Intel’den Sıradışı Bir Kampanya!


20 Ağustos 2013 Salı 11:17
Intel’den Sıradışı Bir Kampanya!

Mikroişlemci devi Intel’den sıradışı bir proje daha. Tweetti Gitti adlı yeni konsept, esasında nostaljik müzayede atmosferinden ve açık artırmalardan esinlenerek oluşturuldu.

Emsallerine göre farklı olarak satılan ürünün fiyatı, hiç bir zaman satış fiyatının üzerine çıkmayacak. Hep daha aşağıda değerlere inecek. Nasıl mı?

#tweettigitti hashtag’iyle atılacak Tweet’ler sayesinde, Intel‘in İkisi Bir Arada konseptine uygun model olan HP Envy X2’nın fiyatı adım adım düşecek.

Yani müzayedeye katılan Twitter kullanıcıları hep birlikte satışa sunulan ürünün fiyatını düşürecek. Tweetti Gitti sona erdiğinde en hızlı davrananlar, hiç bir yerde bulamayacakları bir fiyattan HP Envy X2 sahibi olacaklar.

Özetlemek gerekirse her tweet’te fiyat biraz daha azalacak; heyecan doruğa çıkacak.

:: Yeni yarışmayı nasıl buldunuz? Katılacak mısınız?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel’den Sıradışı Bir Kampanya! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel’den Sıradışı Bir Kampanya! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel’den Sıradışı Bir Kampanya! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "