Okunma

Intel’in Yol Haritası Sızdırıldı!


06 Aralık 2011 Salı 11:42
Intel’in Yol Haritası Sızdırıldı!

İşlemcide fiyattan ziyade performansa dikkat eden kullanıcıların ilgisini çeken Intel firmasının yakın gelecekte neler yapacağı ortaya çıktı. İnternete sızdırılan yol haritasında 2012’nin 4. çeyreği dahil, hangi zaman diliminde hangi işlemcilerin çıkacağı açıkça görülüyor.

Sızdırılan yol haritasında, çok şaşırtıcı herhangi bir ürün bulunmuyor. En dikkat çekici olay, i7-3960X’in yerine 2. çeyrekte yeni bir Extreme Edition işlemci geleceği. Diğer yandan Sandy Bridge’in son işlemcisi olarak i7-2700K olduğu görülüyor.

:: Intel’in yeni işlemcilerinden hangi modeli tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Intel’in Yol Haritası Sızdırıldı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    NE sızması ya millet 1 aydır konuşuyor bunları. İntel konferanslarına katılan herkes zaten bunları biliyor. Ocak ayı ile birlikte piyasada zaten 3. Nesil Core i3, i5 ve i7 ler olacak. bilmeyen kalmadı. siz esas İntel sürekli soket yapısı değiştirerek kullanıcıları platform değiştirmeye zorluyor deyin.

  2. topalsolucan dedi ki:

    Şu haberleri "açıklandı" şeklinde sunun. sızdırılma falan artık gülünür hale geldi

  3. SDN Okuru dedi ki:

    hocam ben 3d max için i7 2720 QM düşünüyorum ancak birkaç zaman sonra aldığım işlemcinin bi üst seviyesi çıkar diyede korkuyorum. acaba beklemelimiyim yoksa almalımıyım. beklersen kaç zaman sonra çıkar yeni bir işlemci ?

" Intel’in Yol Haritası Sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel’in Yol Haritası Sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel’in Yol Haritası Sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "