Okunma

İnternet Devlerinden Dev Proje


22 Ekim 2010 Cuma 11:00
İnternet Devlerinden Dev Proje

Günlük yaşamın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelen internet artık şirketler için yeni bir yatırım alanı. Sanal dünyanın son 10 yıl içerisinde hızlıca geçirdiği bu değişim sayesinde web üzerinden ciddi paralar kazanmak mümkün.(İnternet Reklamcılığı Rekor Kırdı)

Dünyanın en çok kazanan internet şirketleri ise bu uğurda düşmanlığı bir kenara bırakıp yeni projeler için ortaklaşa çalışmaya başladı.

 

Sloganları: ‘Geleceği Yönetemiyorsan Destekle’

Facebook‘un Palo Alto‘da bulunan genel merkezinde bugün yapılan açıklamaya göre sosyal medyanın ve internet eğlencelerinin geleceği için dev bütçeli bir fon kuruldu.

Kurucuları tarafından sFund olarak adlandırılan organizasyona yatırım yapan ortaklar arasında, Facebook, Amazon, Zynga gibi internetin büyük isimleri bulunuyor.

Bu büyük isimlerin sFund‘a yaptığı yatırım ise yıllık 250 milyon dolar. Fon, ilginç fikirleri olan geliştiricilere ve şirketlere kaynak sağlayacak.

Ortaklığın içerisinde bulunan siteler ise fikirleri kendi içeriklerine uygun hale gelecek. Bu fonun sloganı ise ‘geleceği yönetemiyorsan destekle’ olarak belirlendi.

:: Sosyal ağlar için hazırlanan bu özel hareket sizce internetin geleceğini nasıl değiştirebilir?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İnternet Devlerinden Dev Proje”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    adamalr resmen gelecek bizi demişler ve kesinleştirmek için insanalrı kandırmaya başlamış***** koyunalr otlayın

" İnternet Devlerinden Dev Proje konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Devlerinden Dev Proje ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Devlerinden Dev Proje ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "