Okunma

Internet Explorer 9’a Doping


28 Haziran 2011 Salı 19:49
Internet Explorer 9’a Doping

Internet Explorer, birkaç yıl önce tarayıcı dünyasının açık ara lideriydi. Mozilla Firefox ve Google Chrome’un yükselişleri ile birlikte Microsoft’un tarayıcısı kan kaybetti. Özellikle altıncı sürümü, güvenlik açıkları nedeniyle yerden yere vuruldu ve pazar payını büyük oranda yitirdi.

IE9’un Dil Desteği

Internet Explorer 9, bu olumsuz gidişi belli oranda düzeltmeyi başardı ve Microsoft’un elini biraz olsun güçlendirdi. Şimdi de IE9’daki dil sayısı 93’e çıkarıldı. Dil desteği konusunda, kısa süre önce Mozilla Firefox 86 dille birinci sıradaydı. Şu ada dil zirvesini, IE9 devraldı.

:: Internet Explorer 9 mu, Mozilla Firefox mu, yoksa Google Chrome mu?

 

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Internet Explorer 9’a Doping konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Internet Explorer 9’a Doping ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Internet Explorer 9’a Doping ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "