Okunma

Internet Explorer’da Yeni Açık


02 Temmuz 2005 Cumartesi 21:00
Internet Explorer’da Yeni Açık

Söz konusu açık ilk olarak Avusturyalı güvenlik şirketi SEC Consult Unternehmensberatung tarafından tespit edildi ve bir hafta önce Microsoft yetkililerine iletildi. Güvenlik uzmanları, yeni tespit edilen açığın, saldırgana Internet Explorer üzerinden diğer yazılımları ve uygulamaları çalıştırma imkanı sağlıyor.

Microsoft yetkilileri ise bu haberi doğrularken, tehlike oranının yüksek olmadığını, henüz bu açıktan zarar gören bir kullanıcı haberinin gelmediğini ve ilgili açığı giderecek olan yamanın da birkaç hafta içerisinde yayınlanacağını duyurdular.

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Internet Explorer’da Yeni Açık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Internet Explorer’da Yeni Açık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Internet Explorer’da Yeni Açık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "