Okunma

İnternet Gazeteleri Ücretli Oluyor


11 Temmuz 2009 Cumartesi 07:17
İnternet Gazeteleri Ücretli Oluyor

ABD’nin en önemli gazetelerinden The New York Times, İnternet sitesindeki içeriğe erişim için okuyucularından ücret talep etmeye başlıyor. Okuyucularından her ay için 5 dolar ücret alacak olan gazete buna gelen tepkileri ölçmek için bir anket düzenledi.

Ankete katılan okuyucular İnternet sitesine erişim için para ödemeyi kabul ederlerken, aylık ücreti pahalı bularak 2,5 dolara inmesini talep ettiler.

:: Ülkemizdeki gazetelerin İnternet siteleri ücretli olsa, okumak için para verir miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “İnternet Gazeteleri Ücretli Oluyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Newyork Times internet gazetesinin ücretli olması normal. Çünkü bu gazetenin web sitesi, bizim Türkiye’deki haber siteleri gibi her yanı ve her pixel’i reklamla dolu değil. Hatta sitede hiç reklam yok dense yeri var. O nedenle de adamların finans kaynağı en azından web üzerinden yok gibi. Fakat bizim gazetelerin internet sitelerinin maşallahı var. Her tarafı script dolu ve nereden reklam patlayacağı belli olmuyor 🙂 Ne diyelim, Allah gözlerini doyursun…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Başka yerde aynı haber ücretsiz olursa kim para öder?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    5 para vermem

" İnternet Gazeteleri Ücretli Oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Gazeteleri Ücretli Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Gazeteleri Ücretli Oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "