Okunma

İnternet, Gazeteyi Solladı


01 Mart 2010 Pazartesi 18:43
İnternet, Gazeteyi Solladı

Amerika‘da yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre haberleri takip etmede internet, gazetenin önüne geçmiş durumda. Ancak televizyon, bu üç yayın organı arasında hala liderliğini koruyor.

Birden fazla seçim hakkının bulunduğu bu araştırmada insanların yüzde 71‘i haberler konusunda televizyonu ilk sırada gösteriyor.

Ancak yüzde 61‘lik bir kesim de interneti olmazsa olmaz olarak değerlendirip ilk sırayı ona verdi. Araştırmaya katılanların yüzde 50‘si ise haberleri düzenli olarak gazetelerden takip ettiklerini ifade etti.

:: Siz haber takibinde gazeteleri mi interneti mi tercih ediyorsunuz?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet, Gazeteyi Solladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet, Gazeteyi Solladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet, Gazeteyi Solladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "