Okunma

İnternet İngiltere’yi Karıştırdı


19 Kasım 2008 Çarşamba 08:30
İnternet İngiltere’yi Karıştırdı

Siyasi fikirlerin sanal âlemde tartışılması yeni bir olay değil elbette. Ancak İngiliz Ulusal Partisi‘nin (British National Party) tüm üye listesi, henüz kimliği belirlenemeyen kişilerce internete sızdırılınca, aşırı milliyetçi tutumlarıyla bazı kesimlerden tepki alan parti de, İngiltere gündemi de karıştı. Parti üyelerinin ev adresleri ve irtibat telefonlarının dahi yer aldığı listede ailece partiye üye olanların çocuklarının bilgileri de bulunuyor. Eski bir parti üyesinin intikam için yaptığı düşünülen bu eylem, özellikle küçük yaştaki çocukların tüm bilgilerinin ifşa edilmesi açısından büyük tepki toplarken, genelde gizli kalmak isteyen parti üyeleri de birer birer üyelikleri iptal ettiriyor.

:: Bizde böyle bir durum yaşansa halkın tepkisi ne olurdu?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet İngiltere’yi Karıştırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet İngiltere’yi Karıştırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet İngiltere’yi Karıştırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "