Okunma

İnternet Üzerinden Kayıt Problemi


04 Mart 2010 Perşembe 13:00
İnternet Üzerinden Kayıt Problemi

Aksiyon oyunlarının fenomen isimlerinden Assassin’s Creed 2, geçtiğimiz yıl PS3 ve X360 için satışa sunulmuş ve büyük ilgi görmüştü. Firmanın satış stratejisi gereği, oyunun PC sürümü uzun bir süre ertelendi.

Resmi olarak yarın satışa sunulacak olan Assassin’s Creed 2‘nin save game sisteminin, İnternet üzerinden yapılacağını daha önce belirtmiştik. Kullanıcıları telaşlandıran bu yöntem ile ilgili gelen en önemli soru, oyunu oynarken İnternet’in kesilmesi halinde ne olacağıydı?

Son Kayıt Noktası

Yapımcı Ubisoft cephesinden konuyla ilgili açıklama geldi. Öyle ki, Assassin’s Creed 2 oynarken bağlantının kopması halinde, kullanıcıların en yakın save noktasından devam edebilecekleri belirtildi. Muhtemelen yapım sık sık auto save yaparak, olası bir problemin önüne geçecek. Ancak bu uygulamanın ne kadar kullanışlı olduğu tartışılır.

:: Kayıt sistemiyle ilgili yapılan bu uygulama sizce kullanışlı mı?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet Üzerinden Kayıt Problemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet Üzerinden Kayıt Problemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet Üzerinden Kayıt Problemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "