Okunma

İnternetin Sınırsız Dünyası


24 Ağustos 2009 Pazartesi 16:23
İnternetin Sınırsız Dünyası

Smile adsl, EKO Limitli ve EKO Limitsiz paketlerini abonelerinin beğenisine sunuyor. EKO Limitli paketini seçen aboneler, 1 MB hızında ve 4 GB kotalı İnternet paketi sayesinde en düşük fiyat ile İnternete bağlanırken, EKO Limitsiz paketini seçen aboneler ise 8 Mb‘e kadar hıza ulaşabiliyor ve sınırsız kota sayesinde İnternetin keyfini çıkarabiliyorlar.

Kampanya kapsamında aboneler, EKO Limitli paketi seçerek en düşük fiyat avantajıyla internete bağlanırken, diğer taraftan internete hem limitsiz hem de ekonomik bağlanmak isteyen aboneler EKO Limitsiz paketlerin keyfini çıkarabiliyor.

 

Kampanya kapsamında EKO Limitli paketi olarak adlandırılan paketin fiyatı aylık 26.81 TL, üstelik 3 ay ücretsiz kullanım hakkıyla! EKO Limitsiz olarak adlandırılan paketlerin aylık ücretleri ise şöyle: 8 Mb’e kadar hızlı 4 GB limitli internet sadece 29 TL, 8 Mb’e kadar hızlı 6 GB kotalı internet 39 TL, 8 Mb’e kadar hızlı sınırsız internetin fiyatı ise sadece 49 TL. Üstelik smile adsl olarak tüm bu paketlerle, diğer servis sağlayıcılardan farklı olarak 3 ay ücretsiz kullanım hakkı sunuyor ve Türkiye genelinde tüm illerde abonelerle buluşuyoruz.

:: Bu kampanya ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “İnternetin Sınırsız Dünyası”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  “Türkiye’de ilk defa paket seçeneklerini limitli ve limitsiz olarak abonelerine ***** TTNet’inde aynı paketleri mevcut

 2. SDN Okuru dedi ki:

  2 arkadaşım smile adsle geçti. Hız konusunda birşey yazmicam ama teknik destek olarak şu an çok zayıf görünüyorlar. Arkadaşların ikiside en az 15 gün internetinin açılması için hergün smilei aramak zorunda kaldılar. Aradığınız zaman tatmin edici cevap alamıyorsunuz. biz size dönücez şeklinde cevap veriyolar sü***** düzelirde güzel bir alternatif olur.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  D smart kazığı yedik şimdide smile kazığı yemeğe hiç niyetim yok
  bu aydın doğan bedavadan kimseye günahını bile vermez

 4. SDN Okuru dedi ki:

  TTNetten ne farkı var sınırsızda yine adil kullanım zımbırtısı çıkı***** tan sonra 8 Mbit(asla ulaşamadığı) oluyor 512 KBit ne anladım ben sınırsızdan. sınırlı sınırsız internet kimi kandırıyor bunlar eğer sen TTNetin altyapısını kullanıyorsan TTNetten farklı birşey yapman beklenmez zaten.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Adil kullanım gereği 8 mb limitsiz pakette 15 gb. kota sınırı var. ilgilenenlerin bilgisine.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Sınırsız değil 15GB ile sınırlı fiyasko yani Telekom ile aynı..

" İnternetin Sınırsız Dünyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternetin Sınırsız Dünyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternetin Sınırsız Dünyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "