Okunma

İnternette Çıplaklık Artıyor


14 Aralık 2008 Pazar 15:00
İnternette Çıplaklık Artıyor

Araştırmalar, genç yaştaki internet kullanıcılarının çıplak fotoğraflarını sanal aleme aktarmak konusunda sıkıntı çekmediğini ortaya koyuyor. CosmoGirl.com tarafından 1.280 genç ile gerçekleştirilen anketin sonuçlarına göre, soruları yanıtlayan her beş gençten biri daha önce çıplak bir fotoğrafını online ortama aktarıp diğerlerine göndermiş durumda. Çoğunluk bu fotoğrafları sadece eşlerine göndermek için yüklerken, %15’lik bir kesim ise internetten tanıştığı kişilere fotoğraflarını yolluyor.

Genç yetişkin erkeklerde ise, tanımadıkları kişilere çıplak fotoğraflarını gönderme oranı %40′ı buluyor. İnternetin dijital fotoğrafla kesişiminin özel hayata ve mahremiyete balta vurduğu kesin. Peki belaya kendi rızasıyla giden bu tür kullanıcılara kim dur diyecek?

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “İnternette Çıplaklık Artıyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bey efendi, bune perhiz, bune lahana turşusudur. Anlamadım. Çıplaklığın rahatsız edici bir duruma geldiğini imâ ediyorsunuz. Ancak aynı erotik fotoyu kendiniz kullanıyorsunuz? Sanırım düştüğünüz çelişkinin farkındasınız.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  sayın sdn, siz de az değilsiniz. hep aynı resim. benzer konularınızdaki resim çok tahrik edici. lütfen başka resim kullanınız. 😀

 3. SDN Okuru dedi ki:

  sayın sdn, siz de az değilsiniz. hep aynı resim. benzer konularınızdaki resim çok tahrik edici. lütfen başka resim kullanınız. 😀

 4. SDN Okuru dedi ki:

  internet ortamı zaten herkesi bozmus durumda 15 yasındaki kız bile chat ortamında muhabbet ediyor ve ederken kullandıgı kelimeleri duymak istemessiniz ben bir erkek olarak utandım şahsen. internetten çıklaklıktan öte başkalarının resimlerini alarak milleti kandırıyorlar. Fake kaynıyor ortalık görmedigi kişiye inanı***** aşk edenler bile var 🙂 ee sonumuz hayrola artık

 5. SDN Okuru dedi ki:

  lanet olsun internete hep günaha giriyorum inş altyapı çöker 😀

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Bu tür kullanıcılar kendi bindiği dalları kesiyorlar…
  Resmi internete gönderdikten sonra; başkaları bir şeyler isteyerek tehdit ediyor…
  Daha sonra ise malum…

  KAPTANIDERYA

" İnternette Çıplaklık Artıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternette Çıplaklık Artıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternette Çıplaklık Artıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "