Okunma

İnternette Terör Estirin


08 Şubat 2009 Pazar 14:00
İnternette Terör Estirin

İlk bakışta sıradan bir online metin işlemciye benzeyen Shutterborg‘ün çok daha sağlam ve eğlenceli bir özelliği var: Sadece web tarayıcınızı kullanarak istediğiniz internet sayfası üzerinde oynama yapmak.

Sitelere İnce Ayar

“Open from Web” seçeneği ile istediğiniz web adresini girdiğinizde, Shutterborg birkaç saniye içerisinde sayfayı düzenlenebilir bir doküman olarak açıyor. Sonrasında yapabilecekleriniz ise tamamen hayalgücünüze kalmış.

En eğlenceli şakaları hazırlayabileceğiniz Shutterborg şimdilik sadece HTML formatında kayıt imkanı sunsa da, yeni özelliklerin yolda olduğunu belirtmekte fayda var.

:: ShiftDelete.Net için yaptığınız çalışmaları forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Shutterborg
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternette Terör Estirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternette Terör Estirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternette Terör Estirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "